-13%

Smart Sport Watch XO H32


Smart Sport Watch XO H32

• Ekran 1,28 inç PS HD me ngjyra të plota, përvojë superiore e cilësisë së figurës HD

• Aplikacionet e përdorura shpesh janë të shpejta dhe e bëjnë përvojën tuaj më të përshtatshme

• Sensor optik i integruar i rrahjeve të zemrës, i kombinuar me algoritmin inteligjent të rrahjeve të zemrës për të ndjekur ndryshimet e rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës

• Mesazhe, telefonata hyrëse, funksioni i heshtjes,reminder, njoftim i mesazheve të APP-së, të gjitha të disponueshme, kujtesë inteligjente vibrimi, për të shmangur humbjen e informacionit të rëndësishëm

• Plotësoni nevojat tuaja ditore të papërshkueshëm nga uji, në mënyrë që të mund të bëni aktivitete në natyrë, të lani duart ose ta vishni në shi dhe të ndiheni më të qetë

• Modalitetet e paracaktuara të sporteve të zakonshme si ecja, vrapimi, alpinizmi dhe çiklizmi

• Analizat e të dhënave profesionale sportive, që ju bëjnë të dini më shumë rreth ushtrimeve

3,990 L 4,600 L

Specifikimet:

Madhësia e ekranit: 1.28 inç

Ndërfaqja: USB 2.0

Kamera: Asnjë

Materiali i ekranit: IPS

Mënyra e veshjes: Rrip dore

Gjuha e menusë: shumë gjuhë

Distanca me valë: 10M

Kapaciteti i baterisë: 200 MAH

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close