, , ,

Xiaomi Amazfit GTR LITE SMARTWATCH

Availability:

S’ka stok


Xiaomi Amazfit GTR 47mm, ora inteligjente më elegante.

Deri në 24 Ditë Autonomi – 8 mënyra sportive – Thirrje, mesazhe dhe paralajmërim për aplikacione – Bluetooth 5.0 LE – 5ATM – Luajtës i muzikës – Sensor i rrahjeve të zemrës – Ekran më i madh

Xiaomi Amazfit GTR ka qenë një nga orët inteligjente më të rëndësishme të vitit të kaluar.

Prandaj, Xiaomi ka prezantuar një version të ri të një prej orëve inteligjente më interesante në historinë e tij, orën e re Xiaomi Amazfit GTR 47mm Lite Smartwatch.

Kjo orë inteligjente me cilësi të lartë ka një kornizë aliazh në dy ngjyra të ndryshme dhe me byzylykë të ndryshëm, në varësi të modelit.

9,500 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close