-15%
, , ,

Amazfit GTR3 Smartwatch


Ora smart GTR3 nga Amazfit eshte nje nga orat me te mira smart(inteligjente) ne ditet e sotme, e cila lidhet me bluetooth me telefonat smart.

Lidhet me te gjithe sistemet operative,si Andriod dhe iOS.

Ora ka nje ekran 1.39” HD Amoled display. Me ZeppOS dhe Alexa te instaluar.

Me trup alumini dhe rripa silikoni kundra bakterieve.

21 dite bateri ne perdorim normal, 10 dite bateri ne perdorim te rend, 35 ore ne perdorim GPS, 35 dite saver mode.

24 menaxhime per shendetin si psh; monitorim per rrahjet e zemres, per oksigjenin ne gjak, per stresin, per frymemarrjen etj.

Ne ndihme te shendetit tuaj ka te instaluar 6PD, BioTracker dhe PPG 3.0 biometric sensor i cili mund te masi disa gjera shendetesore njekohesisht pa patur nevoje ti masni nje e nga nje, psh me nje klikim te vetem mund te masni rrahjet e zemres, stresin,oksigjenin ne gjak,frymemarrjen.

Monitorim 24 ore per oksigjenin ne gjak dhe per rrahjet e zemres,madje dhe kur jeni duke notuar, dhe nese shikon anomali ju lajmeron menjehere.

150+ lloj sportesh te ndryshem ,njohje smart per 8 sporte.

Rezistente nga uji 5ATM, keshtu qe mund ta shijoni pa frik larjen ne det apo ne vende te tjera.

PeakBeats Algorithem per levizjet.

5 satelit per sistemin e navigimit.

Ora ka te instaluar barometric altimeter.

Suporton GPS, GLONASS,Galileo , BDS dhe QZSS navigim satelitor per te gjurmuar rrugen.

100+ figura per ekranin te cilat perfshijne,15 figura te animuara, 8 te edituara, mund te vendosen dhe foto personale.

Online dhe Offline voice asistent.

16,900 L 19,900 L

SHOPPING CART

close