Kufje Origjinale JBL TUNE115


Kufje JBL TUNE115 100% origjinale

• Tingull i pastër basi JBL

• JBL sjellë një tingull të jashtëzakonshëm bas të pastër 

• Bateria deri në 21 orë, mund t’i dëgjoni këto kufje gjatë gjithë ditës dhe gjithë natës dhe të rimbushni me karikim vetëm 15 minuta

• Fuqia e lidhjes së dyfishtë ju jep zgjedhjen për të shijuar muzikën pa probleme ose për të kryer telefonata me njërën ose të dyja kufjet dhe jetëgjatësia e baterisë ju përshtatet, pasi mund të mbani një kufje duke u karikuar, ndërsa përdorni tjetrën

• Përjetoni liri të plotë me kufjet  jbl tune 115tws në komoditet të plotë. Të përshtatshme, ato vijnë me 3 madhësi të veshëve që përshtaten me madhësinë tuaj.

• Thirrjet pa duar dhe asistenti zanor: merrni dhe mbyllni telefonatat ose flisni me asistentin tuaj zanor duke përdorur vetëm një gisht

6,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close