, , ,

Kufje me Bluetooth Baseus Bowie E9


Kufje me Bluetooth Baseus Bowie E9

* Dizajn inovativ dhe përshtatje e rehatshme

* 4 MIC – Anulim aktiv i zhurmës 40dB

* Modaliteti i vonesës 0,038 s

* Çipset Bluetooth 5.2 – lidhje e dyfishtë BSC

* 28 orë play-time

* Karikimi i shpejtë 

* IPX5 I papërshkueshëm nga uji

4,490 L

SHOPPING CART

close