, , ,

Kufje me Bluetooth Baseus Encok Wireless W04


•Kufjet bluetooth: Si veshi i majtë ashtu edhe ai i djathtë kanë funksione të plota të kufjeve , të cilat mund të përdoren vetëm ose në çifte.

•Karikimi me wireless: Suporton funksionin e karikimit me wireless për të shmangur lidhjen me tela.

•Gjenerata e re e çipit të cilësisë së lartë ju lejon të përdorni kufje të dizajnuara pa tela me dizajn preciz, super të lehtë për t’u lidhur dhe hequr në pajisjen tuaj .

2,990 L

Modeli: W04

Përshkrimi: Kufje TWS True Wireless Bluetooth

Versioni i Bluetooth: V5.0

Distanca e transmetimit: 10 M

Koha e muzikës: 3-5 orë

Me kasë karikimi: 20~25 orë

Bateria: 300 mAh (Kasë për karikimin) / 30 mAh (kufje)

Porta e karikimit: Lloji-C

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close