-8%
, , ,

Xiaomi Mi TV P1 55″ Global


Smart life , vizion pa kufi !

Qendra inteligjente e kontrollit të shtëpisë

Dizajn pa korniza për një përvojë unike shikimi

Pa korniza në tre anët, ky dizajn novator ofron një raport më të lartë ekran-trup dhe kënde shikimi 178°, duke ofruar një përvojë shikimi më të këndshme.

Përjetoni mrekullinë e 4K Ultra HD

Kualiteti 4K Ultra HD jep imazhe të vërteta me më shumë detaje 

 Dolby Vision® dhe HDR10+ për detaje si në dritë ashtu edhe në errësirë

Një gamë e lartë dinamike jep ndriçim më të shndritshëm dhe errësirë ​​më të errët duke përmirësuar mprehtësinë, kontrastin dhe ngjyrën e imazheve, ndërsa nivelet reale të detajeve ju lejojnë të shihni më shumë se kurrë më parë.

Android TV, një mënyrë më e lehtë për argëtim

Thjeshtoni përvojën tuaj argëtuese me Android TV. Hyni në mbi 400,000 filma dhe shfaqje dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend.

Përdorni zërin tuaj për të krijuar mjedisin perfekt 

Operacionet komplekse mund të realizohen me komanda të thjeshta zanore në një rreze deri në tre metra. Kërkojini Google të kontrollojë televizorin tuaj, t’u përgjigjet pyetjeve dhe të shikojë kalendarin tuaj.

Telekomanda Bluetooth 360° që funksionon nga çdo drejtim

Lidhni pajisje të shumta

Përdorni gamën e portave të integruara për të lidhur pajisje të shumta me televizorin tuaj, si kompjuterët, pajisjet e lojërave .

60,000 L 64,900 L

SHOPPING CART

close