,

Orë Smart Imilab për LADY

Availability:

S’ka stok


Xiaomi Imilab W11 vjen me një punim shumë luksoz dhe minimalist.

LADYS – Cheapstore mendon edhe për ju! Ju sjellim një orë smart enkas për zonjat dhe zonjushat tona!

Ora inteligjente Xiaomi Imilab W11 është një version i azhurnuar i Imilab KW66, i cili zuri vendin e parë në garën GMV në Aliexpress. W11 është krijuar për zonja dhe zonjusha, që do të thotë se është më i vogël se KW66 dhe ka disa veçori të krijuara posaçërisht për to.

Trupi i orës është bërë nga lidhjet e zinkut, të cilat nuk lënë gjurmë gishtash në vetvete për shkak të përfundimit mat.

Trashësia e orës është vetëm 11.4mm dhe pesha është 21.9 gram. Ana e përparme është e banuar nga cilësia e panelit të prekjes LCD TFT me madhësi 1.09 ″ dhe rezolucion 240 x 240 piksele.

Ekziston edhe një lakim premium 3D, falë të cilit skajet e ekranit do të rreshtohen këndshëm dhe pa probleme.

Certifikimi IP68 është gjithashtu i pranishëm këtu.

5,500 L

S’ka stok

Ka një bateri e integruar 180mAh që karikohet plotësisht në vetëm 3.5 orë dhe mund të përdoret për 5 ditë direkt me aktivitet normal ose për 30 ditë në gatishmëri.

Ju mund të rregulloni shkëlqimin e ekranit sipas nevojave tuaja.

Xiaomi Imilab W11 monitoron aktivitetin fizik, gjumin dhe rrahjet e zemrës. Ora ka disa sensorë që regjistrojnë të dhënat tuaja fizike dhe kryejnë analiza për të përmirësuar formën tuaj.

Xiaomi Imilab W11 mund t’ju njoftojë me dridhje për thirrjet në hyrje, SMS ose mesazhe nga aplikacione të ndryshme. W11 gjithashtu do t’ju kujtojë nëse uleni për një kohë të gjatë.

Aplikacioni i smartphone është i pajtueshëm me Android 5.1 dhe më të lartë, dhe iOS 9.0 dhe më lart gjithashtu mbështeten. Ora përdor Bluetooth 5.0.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close