-25%
, , , , ,

MP3 Me Bluetooth per makine Baseus 2 Usb


BASEUS T-TYPE BLUETOOTH HandsFree

3.4A Fast Charger  DUAL USB si dhe   me karte Memorie MicroSD

1,490 L 1,990 L

Marka: Baseus
Thirrje pa duar – Me një mikrofon të integruar HD dhe aftësinë për t’u përgjigjur, mbyllur, refuzuar thirrjet dhe rivendosur numrin e fundit nga një buton qendror
Transmetuesi FM – Luaj Muzikën nga telefoni juaj përmes Marrësit të Ndërtuar Bluetooth v4.2 përmes Transmetuesit FM në Radion tuaj. Nuk ka nevojë për një stereo të shtrenjtë
2 PAJISJE T CON LIDHURA – Lidhni njëkohësisht 2 telefona dhe Rank që Kontrollon Telefonatat dhe Muzikën ndërsa merrni akoma thirrje nga të dy
Portet e dyfishta të USB – Jo vetëm që ky Paketë përfshin 2 porta USB, por është i aftë për dalje 3.4a që është shpejtësi e karikimit të shpejtë
USB FLASH COMPATIBLE – Mbështet një gamë të gjerë skedarësh audio duke përfshirë MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA etj dhe është gjithashtu i pajtueshëm me një USB Flash Drive përmes portave USB
KUJTESA INTELIGJENTE E PISRBRJES – Vazhdoni atje ku e keni lënë me funksionin Memory Intellegent në këtë Transmetues Bluetooth FM Car, pa rivendosur më këngën vetëm sepse keni ndezur makinën.
AUDIO E NAVIGIMIT – Ky Marrës Bluetooth i Makinës transmeton audion e lundrimit tek altoparlantët tuaj duke e bërë më të lehtë të dëgjoni se ku të shkoni
KONTROLLI I BATERIS CAR S CAR MAKINS – Në mënyrë të pabesueshme, ju kontrolloni shëndetin e baterisë së makinës tuaj duke shfaqur tensionin e baterisë në ekran
MULTI-TENI – Punon me automjete 12v ose 24v
Pajtueshmëria – E pajtueshme me pajisjet iOS dhe Android
SPECIFIKIMET – Frekuenca FM 87.5-108.0Mhz në rritje prej .5; Diapazoni i funksionimit 10m (maks.); Çertifikimet CCC, CE, RoHS, FCC

SHOPPING CART

close