Xiaomi Mi Smart Clock


Xiaomi Mi Smart Clock 

• Vjen me një ekran me ngjyra 3,97 inç ,800×480 piksel

• Me mbështetjen për Chromecast, përmes “Asistentit të Google”

• Përdorni Mi Smart Clock si një kornizë fotografie ose një qendër inteligjente

• Zgjohu çdo mëngjes me të!

6,490 L

Xiaomi Mi Smart Clock 

– Ora me alarm Mi Smart ofron një ekran me ngjyra 3,97 inç me 800×480 piksel, një altoparlant 1,5 inç dhe Chromecast të integruar! Altoparlanti me 2 mikrofona larg fushës është krijuar për të komunikuar me Google Assistant. Përveç kësaj, ju mund të shkoni shumë lehtë në  Youtube ose Spotify

– Orë alarmi e teknologjisë së lartë. Ofron pothuajse të gjitha veçoritë e rëndësishme që mund të prisni nga një asistent inteligjent!

– Përveç kësaj, ekrani i orës shton veçori shtesë që një altoparlant inteligjent nuk i ka . Për shembull, mund të përdorni orën inteligjente për t’u lidhur me kamerat e sigurisë Xiaomi si kamera Xiaomi Mi 360 gradë dhe kamerën Mi Home 2k Pro dhe të shfaqni imazhet e drejtpërdrejta në ekran! Më në fund, mund ta përdorni këtë Orë inteligjente Mi si një kornizë fotografie ose si një qendër inteligjente në shtëpinë tuaj 

– Natyrisht, ora me alarm Mi Smart e tregon kohën në mënyrë shumë të qartë . Ju mund të zgjidhni nga 10 faqe të ndryshme ore, duke ju lejuar të personalizoni orën tuaj të ziles ashtu siç dëshironi! Ora inteligjente vjen me një funksion alarmi Sunrise që rrit ngadalë tingullin e alarmit dhe ndriçimin e ekranit. Në këtë mënyrë zgjoheni çdo mëngjes me dritë që simulon lindjen e diellit. Hulumtimet shkencore kanë treguar se kjo ju bën të zgjoheni më të lumtur dhe më e rëndësishmja, të pushoni! Për më tepër, ekrani është me prekje, e cila ju lejon të përdorni të gjitha funksionet e orës në mënyrë komode dhe menjëherë.

– A e dini se kjo orë integron gjithashtu mbështetjen për Chromecast përmes Google Assistant? Në këtë mënyrë ju mund të transmetoni filmat dhe fotot tuaja drejtpërdrejt nga smartphone ose tableti juaj, duke e shndërruar orën e ziles në një kornizë të bukur fotografie! Ju gjithashtu mund të transmetoni këngët tuaja në orën e ziles duke përdorur Bluetooth V5.0 sipas dëshirës!

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close