, ,

Makinë rroje Mi Electric S500


Xiaomi Mi Electric Shaver S500 Black

Xiaomi e di që kujdesi ynë personal është një nga gjërat më të rëndësishme në ruajtjen e shëndetit, kjo është arsyeja pse produktet e kujdesit personal të Xiaomi tani janë më shumë se të njohura.

Tani, marka po lançon edhe një herë një rinovim të rruajtësit të mirënjohur Mi Electric, duke na sjellë një rroje elektrike që është po aq e mrekullueshme për cilësinë dhe dizajnin e saj të hollë sa është për çmimin e saj të ulët.

Xiaomi Mi Electric Shaver S500 ofron një rruajtje të përsosur falë sistemit të tij të prerjes me tre tehe lundrues të pavarur dhe kokë me pjerrësi dhe rrotullim 360º, duke iu përshtatur formës së fytyrës dhe duke arritur flokët edhe në zonat më të vështira.

A nuk mendoni se është e mahnitshme? Qëndroni me ne dhe zbuloni të gjitha detajet e këtij produkti yll nga Xiaomi!

4,490 L

Karakteristika

 1. Marka: Xiaomi
 2. Emri: Makine rroje elektrike
 3. Modeli: S500
 4. Shkalla e papërshkueshme nga uji: IPX7
 5. Hyrja nominale: 5V = 1A
 6. Fuqia nominale: 3W
 7. Autonomia: 60 minuta
 8. Karikimi i plotë: 120 minuta
 9. Lloji i karikimit: Kabllo Type-C
 10. Pesha: 345g
 • Rruajtje e lagur ose e thatë
 • Sipërfaqe PPG kundër gjurmëve të gishtërinjve
 • Trupi i plotë i papërshkueshëm nga uji IPX7, i lehtë për tu pastruar
 • Teknologji e rruajtjes lundruese 360 ​​°, e përshtatshme për të gjitha konturet e fytyrës
 • Thikat e bëra nga çeliku JFE dhe SANDVIK me cilësi të lartë, përdorim më të qëndrueshëm
 • Teknologjia e përpunimit elektrokimik ECM për tehe më të mprehta
 • Karikim i shpejtë në vetëm 2 orë e 60 minuta autonomi
 • Motori japonez me performancë të lartë me një shpejtësi prerjeje prej 3.9 m/sek
 • Koka e heqshme për pastrim më të rehatshëm dhe efektiv
Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close