-25%
, , ,

XIAOMI Mi Band 6 Version Europian


Xiaomi Mi Band 6 Smart Bracelet 1.56 ’’ BT5.0 AMOLED Monitorues i oksigjenit në gjak Fitness Monitor Rate Heart 30 Modalitetet Sportive Smart band 6

2,990 L 3,990 L

1. Përshkrimi:

Xiaomi MI Band 6 Smartwatch 1.56 ’’ AMOLED BT5.0 Fitness Tracker 30 Modalitetet Sportive / i papërshkueshëm nga uji 5ATM / AP Fit AP / Gjumi / Rrahjet e Zemrës / Mesazhi i Monitorit të Presionit të Gjakut / Telefonata / Kujtesa sedentare e pajtueshme me telefonat Android iOS

2. Karakteristikat:

[1.56 ’’ AMOLED] Ekran me ngjyra 1,56 ’’ AMOLED, ekrani është 50% më i madh se MI Band5 (1,1 ’’).

[Monitor Monitor] Monitoroni dhe regjistroni automatikisht të dhënat e rrahjeve të zemrës, presionit të gjakut dhe oksigjenit në gjak. Ju tregoni gjendjen tuaj shëndetësore në çdo kohë dhe kudo.

[Monitori i Gjumit] Regjistroni automatikisht kohëzgjatjen tuaj të gjumit për të analizuar cilësinë e gjumit tuaj. Ju ndihmojmë të rregulloni kohën tuaj të pushimit për një cilësi më të mirë të gjumit.

[Modalitete të Shumëfishta Sportive] Mbështetni 30 lloje mënyrash sportive, të tilla si vrapimi, çiklizmi, basketbolli etj.

[Kujtesë inteligjente] Siguroni shfaqje sinkrone të mesazhit, telefonatës ose APP-së sociale për t’ju kujtuar informacione të rëndësishme.

[Më shumë funksione] Parashikimi i motit, Shkyçja e telefonit, Moti, Gjeni telefonin, Kamer në distancë, Kujtesë ulur, etj.

3. Specifikimi:

Emri i artikullit: Xiaomi MI Band 6

Modeli: XMSH15HM (version standard)

Ngjyra: E zezë

Ekrani: 1.56 inç AMOLED

Rezolucioni: 152 * 486 pik

Cersioni BT: BT5.0

Kapaciteti i baterisë: 125mAh

Kujtesa: 2 MB RAM / Flash32 MB

Koha e karikimit: rreth 1-2H

Koha e gatishmërisë: 14 ditë

Niveli i papërshkueshëm nga uji: 5ATM

Gjatësia e rripit: 155-219 mm e rregullueshme

Ndriçimi i ekranit: 50450nit, i rregullueshëm

Sensori: biosensori PPG, sensori i lëvizjes me gjashtë boshte

Aplikacioni: MI Fit APP / Xiaomi Wear APP / Xiaomi Wear Lite (iOS)

Gjuha: Anglisht, Kinezisht (e thjeshtuar), Kineze (tradicionale)

Përputhshmëria: Android 5.0 e lart ose iOS 10.0 e lart

Madhësia e produktit: 47,4 * 18,6 * 12,7 mm

Pesha e produktit: 12,8 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , , Etiketë:

SHOPPING CART

close