, ,

Llambë Mi Smart Xiaomi


Ju e dini?

Në Cheapstore ne jemi gjithmonë duke menduar për ju, për ju që keni një shtëpi që është më e lehtë për tu kontrolluar dhe krejtësisht spektakolare.

Ne dëshirojmë që ju të keni një sistem të shtëpisë Smart me cilësi të lartë, i përshtatur në mënyrë të përkryer për ju dhe për atë që kërkoni në çdo kohë të caktuar.

Kjo është arsyeja pse seksioni ynë SmartHome është kaq i rëndësishëm për ne. Dhe falë Xiaomi mund të mbështetemi në një llambë të re të cilësisë së lartë:

 • Llambën e re Xiaomi Mi LED Essential White and Color, një nga më të mirat, e cila është veçanërisht e përshtatshme për ju që të shijoni shtëpinë tuaj në një mënyrë spektakolare.

Le ta zbulojmë!

1,990 L

Specifikimet teknike Xiaomi Mi LED Smart Bulb Essential Bulb:

 • P / N: GPX4021GL
 • Marka: Xiaomi
 • Modeli: Mi LED Smart Bulb Essential
 • Llambë smart
 • Lloji i llambës: LED
 • Fuqia e llambës: 9W
 • Lloji i kapakut të llambës: E27
 • Temperatura e ngjyrave: 1700-6500K
 • Fluksi ndriçues: 950 Im
 • Lidhje pa tel: Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 2.4GHz

 • Kontrolli APP
 • E pajtueshme me Google Assistant dhe Amazon Alexa
 • APP Xiaomi Home (Android dhe iOS)
 • Fuqia
 • Konsumi i energjisë  0.5W
 • Tensioni i hyrjes: AC 220-240, 50 / 60Hz
 • Lagështia e funksionimit: 5-95%
Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close