, , ,

Xiaomi Kumi Ku1 Watch


Ore inteligjente multiunksionale e pajisur me bluetooth, me te mund te kryeni disa veprime.

Monitoron temperaturen e trupit tuaj, ju tregon ne cdo moment nese temperatura juaj eshte ne parametrat e duhur apo keni nevoje per ndihme mjekesore.

Mund te kontrolloni shendetin e zemres suaj, me ane te ores mund te masni rrahjet e zemres. Gjithashtu mund te masni dhe presionin e gjakut.

Numeron hapat qe beni gjate ecjeve tuaja te perditshme, mat distancen e pershkuar kur vraponi, me ane te saj mund te shikoni kalorite qe keni djegur gjate ushtrimit te sporteve te ndryshme.

Ne momentin qe telefoni dhe ora kalojne limitin e distances mes njeri – tjetrit atehere ora leshon nje alarm, kjo ju ndihmon qe ju mos ta humbisni ate.

Ora ju njofton per thirrjet e humbura apo per mesazhet qe nuk i keni pare, mund te shikoni gjithashtu dhe njoftime nga aplikacione te ndryshme.

3,800 L

Karakteristikat

Modeli: KU1

Permasa e ekranit: 1.54 inç

Rezolucioni: 240*240

Lloji i baterise: polimer

Kapaciteti i baterise: 210 mAh

Bluetooth 5.0

Waterproof IP68

Pesha: 33 g

E pershtatshme per sistemet e operimit IOS 8.1+, Android 4.3+

SHOPPING CART

close