, , , ,

Tastiere BACKLIGHT GAMING V-100


Tastiera BACKLIGHT GAMING V-100

– Është tastierë ekskluzive  për të ofruar mjedisin më të rehatshëm të lojrave.

– Burim i ndryshueshëm i dritës së pasme blu/vjollcë/kuqe.

– Dizajni delikat ergonomik, prekja më delikate. 

– Kundër rrëshqitjes, me dizajn mbajtëse, ju mund të rregulloni lartësinë e tastierës.

– Kapaku i çelësit duke përdorur teknologjinë e gdhendjes me lazer, veshja e qëndrueshme nuk zbehet.

– Me dritën led, edhe gjatë natës për të përjetuar lojën është mjaft e përshtatshme.

– Më shumë vrima të mëdha kullimi për t’u projektuar në anën e pasme, është dizajn i papërshkueshëm nga uji.

– Dizajni unik ergonomik në formë S, mund të zvogëlojë në mënyrë efektive lodhjen dhe të rrisë rehatinë.

– Me dritat Led blu, vjollcë, të kuqe, linja të efektshme të vorbullës, hapësira të mëdha me dy pranvera.

– Dizajn ekskluziv i optimizimit të lojës, i projektuar në mënyrë ergonomike, i rehatshëm për t’u kapur dhe përdorur.

– Moda dhe dizajni bashkëkohor i pamjes me ngjyrë të zezë të ndezur është i përkryer për çdo hapësirë pune.

– Kapaku i sipërm dhe i poshtëm dhe kapakët janë prej plastike ABS me forcë të lartë, mund të jenë një frekuencë efektive kundër dhunës dhe kundër rrahjeve të përdorimit për Gamer me intensitet të lartë.

2,490 L

Karakteristikat:

Pesha neto: 1200g

Çelësat normalë: 104

Çelësat multimedial: 10

Lloji i ndërfaqes: USB

Ergonomia: Mbështetje

Gjatësia e kabllit USB: 180 cm

Dimensioni: 490 (L) x 189 (P) x 50 (H) mm

Ngjyra e ndriçimit: Blu,vjollcë dhe e kuqe

Mbështetja e sistemit: Windows 7/ Windows 8/ Vista/ XP, Mac OS, etj. ose më e fundit

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , , ,

SHOPPING CART

close