MAKINE QETHJE/RROJE HTC AT-538


HTC AT-38 makine rroje dhe qethje.

Dizajn kompakt dhe i rehatshëm për t’u përdorur.

Dizajn ergonomik për trajtim më të lehtë.

Teh prej çeliku inox me cilësi të lartë.

Tehe me çlirim të shpejtë për pastrim të lehtë.

Tehe miqësore me lëkurën për lëkurë të lëmuar.

Prerje pa mundim.

4-krehër te shkëputshëm 1mm, 3mm, 5mm dhe 7mm.

E ri-karikueshme, 45 minuta përdorim me nje karikim.

 

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRMIN ME POSHTE.

1,490 L

Pavarësisht nëse do të shkoni për një takim zyrtar biznesi ose për një shëtitje të rastësishme me miqtë, mbajeni mjekrën tuaj në çdo kohë më të mirën me këtë makinë prerëse nga HTC.

Tehe prej çeliku inox; Kjo makine vjen me tehe prerëse prej çeliku inox që ndihmojnë në shkurtimin e qimeve të fytyrës tuaj me saktësi, duke ju dhënë kështu një prerje të qetë. Gjatësia e ndryshueshme e prerjes dhe cilësimet e rregullueshme të prerjes e bëjnë prerjen një detyrë të lehtë për ju.

 Motorri i fuqishëm dhe koka me levizje të lirë; Motorri i fuqishëm siguron performancë efikase. Kjo makinë prerëse ka gjithashtu një kokë që leviz lirshëm, kështu që mund të vendosni kapëse të ndryshme për të shkurtuar mjekrën tuaj.

Modaliteti pa kabllo; Kjo makinë prerëse pa kabull e bën të lehtë ruajtjen e një pamjeje të paraqitshme edhe kur jeni duke udhëtuar ose kur ju mungon koha.

Është i rikarikueshëm, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për telashet e kabllove.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close