,

Mouse me Wireless per Lojera GW-X7


Mouse GW-X7 ergonomik me 7 çelësa (2,4 g) dedikuar video lojerave.

Mouse kompjuterik me lidhje me wifi. Dizajni ergonomik i gdhendjes dhe kapja e butë prej gome përputhen me komoditetin natyral të dorës suaj të djathtë.

Niveli i rregullueshëm 2.3 dpi: 1200/2400/3200, mund ta ndryshoni lehtësisht ndjeshmërinë e kursorit sipas nevojave tuaja. Dy butonat në të majtë mund të përdoren për të kontrolluar faqen përpara/prapa për të përmirësuar efikasitetin e punës.

Me drita RGB me 7 ngjyra te ndryshme.

Klikim i heshtur dhe ndjesi komode: Mouse me klikim të heshtur adopton dizajnin klasik dhe pamjen kundër gjurmëve të gishtave, që ofron shkallën më të lartë të mbështetjes dhe rehati për dorën tuaj. butoni iheshtjes mund të zvogëlojë zhurmën me 90%, gjë që e bën atë një mouse ideal mevalë për zyra, salla konferencash, kafene, biblioteka dhe dhoma gjumi, duke jundihmuar të përqendroheni në punë dhe studim pa i shqetësuar njerëzit e tjerëpranë jush. Dizajn ultra i hollë, ergonomik, i lehtë, i lehtë për t’u transportuar ose për të udhëtuar.

1,490 L

SHOPPING CART

close