, , , ,

Set Tastier dhe Mouse me Wireless nga XIAOMI.


Jeni bezdisur nga kabujt e shumte qe keni ne PC?

Tani  me setin me te fundit te tastieres dhe mousit nga Xiaomi ato gjera i perkasin te shkuares.

Seti tastier+mouse funksionon me wireless,pa patur fare nevojen e kabujve.

Ky set ka ne paketim,tastieren,mousin dhe usb wireless(2.4 GhZ).

Seti mund te perdoret fare mire dhe per laptop.

Lidhja me wireless behet shume thjesht pa patur nevojen te shkarkoni programe shtes.

3,290 L

SHOPPING CART

close