, ,

Gaming Mouse CH001


Numri i modelit: CH001

Marka: Zornwee

Lidhshmëria: wireless

E pajtueshme me: Të gjitha

Lloji i mouse: mouse optik

Karikim inteligjent

Transmetim wireless

Karakteristikat kryesore:

– Çelësi pa tel 2 DPI

– 2.4GHz (10M)

– LED i ndriçuar me 7 ngjyra

– me çelës të shkyçjes së trupit të trupit dhe rezistent

– Pa hyrje të baterisë ME Rimbushje

– Me Kabllo Karikimi Mikro Android me Cilësi të Lartë me Fuqi të Ulët

1,499 L