-10%
, , ,

Xiaomi Mi Repeater Gigabit Mi WiFi Range Extender AC1200


Wireless Repeater Xiaomi Gigabit Ac1200

Extender Xiaomi Mi WiFi Range AC1200 është një mënyrë e shkëlqyeshme për të zgjeruar gamën e rrjetit tuaj pa tel.

Funksionon në brezin 2.4GHz dhe 5GHz me një shpejtësi të kombinuar deri në 1200 Mbps, gjë që eliminon në mënyrë efektive zonat e vdekura të WiFi.

Porta Fast Ethernet ju lejon të lidhni një pajisje me tela si TV, tastierë lojërash ose luajtës transmetimi në rrjet, duke siguruar një lidhje më të besueshme.

  • Dual Band shpejtesi wireless 867 Mbps + 300 Mbps
  • Eleminon zonat “dead” te wireless
  • Instalim dhe menaxhim i lehte

2,690 L 2,990 L

Karakteristika:

Standardet: IEEE 802.11ac / n / a 5 GHz, IEEE 802.11n / b / g 2.4 GHz

Shpejtësitë WiFi 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac, 2 * 2 @ 80MHz)

Shpejtësitë WiFi 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n, 2 * 2 @ 40MHz)

Mënyrat: Mënyra e Zgjeruesit të Shtrirjes, Modaliteti i Pikës së Qasjes

Siguria pa tela: WPA-PSK / WPA2-PSK

Fuqia e transmetimit: <20 dBm (2.4GHz), <23 dBm (5GHz)

RAM: 64 MB

Port: 1 * 10/100 Mbps Port Ethernet

Butonat: Butoni WPS, Butoni i Rivendosjes

Hyrja: 100 ~ 240V, 50 / 60Hz, 0.3A

Temperatura e funksionimit: 0-40 ° C

Përmasat: 8.4 x 10 x 8.2 cm

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close