,

KUFJE ME BLUETOOTH MONSTER SG03


Kufje me bluetooth Monster SG03.

Dizajn magnetik, elegante dhe ergonomik, vendosen si qafore, nuk shkatojne dhimbje ne vesh dhe jane shume te qendrueshme.

Kupa prej silikoni dhe trupi i krijuar nga alumini.

Kabull me teknologjine Memory. Edhe pse mund ti beni perthyerje ai do te kthehet perseri ne gjendje normale, pa shkatuar demtime ne brendesi.

Lidhje me bluetooth 5.0, i cili e bene lidhjen me te shpejt dhe me te qendrueshme,pa shkeputje.

Me modalitetin per Lojera.

Me mikrofon dhe me Reduktimn e zhurmave ENC gjate telefonates.

HI-FI Sound, Strong Bass. Me Unaza levizese prej metali e cila e bene tingullin me te paster dhe zerin me te qarte.

Bateri 300mAh. Mund te punojne deri ne 18h pa ndalim. Karikohen me USB Type-C.

Me butona kontrolli te integruar.

Suporton te gjithe asistentet zanor.

1,990 L

SHOPPING CART

close