,

Kufje Bluetooth TWS-A3

Availability:

S’ka stok


 • Kufje Bluetooth TWS A3 me kontroll prekës
  – Kuti praktike e karikimit 500mAh për energji shtesë
  – Teknologji Bluetooth 5.0 për lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë
  – Secili kufje ka një mikrofon dhe një sensor prekjeje
  – Mund ta përdorni në modalitetin mono ose stereo
  – Kufjet me valë TWS A3 punojnë me pajisjet Android dhe iOSSpecifikimet:
  – Versioni Bluetooth: v5.0
  – Diapazoni pa tel: deri në 10m
  – Koha e muzikës: 3h-5h
  – Koha e karikimit: 1h-2h (kufje)
  – Kapaciteti i kutisë së karikimit: 500mAh
  – Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 45mAh secila
  – Niveli rezistent ndaj ujit: IPX5

2,500 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close