, ,

Kufje me Bluetooth Earldom BH52


Kufje me Bluetooth Earldom BH52

• E krijuar për t’iu përshtatur veshëve tuaj, kufjet mund të rrotullohen 90 gradë

• Produkti është projektuar në mënyrë inteligjente që të jetë në gjendje të rregullojë zërin dhe volumin sipas dëshirave të përdoruesit

• Kufjet janë anuluese të zhurmës, duke ofruar tingull realist dhe të gjallë

• Mund të dëgjoni muzikë për 10 orë pa u shqetësuar për baterinë

• Me një dizajn që përqafon veshët tuaj, duke siguruar cilësi të gjallë, të qartë të zërit dhe që nuk ndikohet nga zhurma e ambientit

• Teknologjia Bluetooth 5.0 e integruar në kufjet bluetooth Earldom BH52 siguron lidhje të shpejtë me transmetim me shpejtësi të lartë

2,190 L

Specifikimet

Prodhuesi: Earldom

Teknologjia Bluetooth: V5.0 + EDR

Frekuenca: 1,402~2,480 GHz

Impedanca: 32Ω

Koha e funksionimit : 10h

Kapaciteti i baterisë: 400 mAh

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close