,

Mikrofon wireless me Bluetooth WS-858

Availability:

S’ka stok


  • WS-858 Mikrofon pa tel Bluetooth Handheld Karaoke Mic USB Mini Home KTV për muzikë duke luajtur dhe duke kënduar

1,200 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close