-33%
, ,

Kufje Awei Tc-6


-Kufje sportive inteligjente Awei TC-6 Ear-Hook (Lloji C) Bas shpërthyes me kontroll të volumit

-Ju mund ta mbani kufjen në mënyrë të qëndrueshme dhe të rehatshme pasi ajo adopton dizajnin ergonomik në vesh.

-Me funksionet e reduktimit të zhurmës shumë të qartë dhe të basit super, mund të shijoni muzikë stereo me cilësi të lartë. Kufja ka një mikrofon me ndjeshmëri të lartë, i cili ju lejon të përgjigjeni thirrjeve, të kontrolloni volumin dhe të ndërroni këngët.

-Është bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë, i cili është i lehtë dhe i qëndrueshëm.

-Është një kufje muzikore e telefonit celular në vesh me makinë dinamike 10 mm. Ai mbështet basin HiFi, thirrjet e qarta dhe është i pajtueshëm me për Android dhe iOS.

1,200 L 1,800 L

Gjatësia e kabllit: 1.2 m

Lloji i folesë: Lloji-C

Ngjyra: E zezë

Njësia e drejtimit: 10 mm

Ndjeshmëria: 90dB±3dB

Impedanca: 16Ω

Drive-By-Wire: Po

Gama e përgjigjes së frekuencës: 20-20000 HZ

Funksionet: Thirrje zanore, Rregullimi i volumit, Ndërrimi i këngëve

Kanali i zërit: Stereo

Pesha neto: 21 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close