, ,

Karikues Baseus Super Si 1C 20W EU


Karikues Baseus Super Si 1C 20W EU

– Karikuesi Baseus 1C mundëson karikimin e shpejtë të pajisjeve deri në 20 W.

– Ai mbron pajisjet me energji nga dëmtimi, është i pajtueshëm me të gjithë gamën e telefonave dhe tabletëve

– Mund ta vendosni lehtësisht edhe në xhepin tuaj!

– Ju mund të karikoni telefonat deri në 3 herë më shpejt se me karikuesit tradicionalë.

– Ju lejon të rikarikoni afërsisht 50% të baterisë në vetëm 30 minuta. Ky është një kursim i shkëlqyeshëm i kohës – nuk duhet të prisni orë të tëra që smartfoni juaj të jetë sërish gati për përdorim!

1,490 L

Baseus

Super Si Quick Charger 1C

Pesha 40 g

Hyrja AC 100V-240V~, 50/60Hz, 0,8A

Dalja USB-C 5V=3A, 9V=2A, 9V=2.22A, 12V=1.67A, 15V=1.3A, 20W Maks.

Përmasat 78 x 28 x 34 mm

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close