, ,

Baseus Mini karikues Fast Charge ​​EU


Baseus Mini karikues Fast Charge ​​EU USB Type-C 20W 3A 

• Ky karikues kompakt do t’ju lejojë të karikoni pajisje të ndryshme elektronike

• Fuqia e tij maksimale është 20 W

• Madhësia e vogël e bën atë një artikull të përsosur për çdo udhëtim

• Karikuesi është i përshtatshëm me shumicën e telefonave , tabletëve dhe pajisjeve të tjera që mundësohen përmes një kablloje USB Type C

• Ai është pajisur me njësi të shumta mbrojtëse, falë të cilave si karikuesi ashtu edhe pajisjet tuaja janë të siguruara kundër dëmtimit

• Çip i fortë i brendshëm, nuk e dëmton baterinë

• Përputhshmëria me shumë protokolle për pajisjet Apple dhe Android

• Material rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe rezistent ndaj flakës, faktor i shtuar i sigurisë së karikimit

1,490 L

Specifikat:

Marka: Baseus

Lloji: Karikues 

Fuqia maksimale: 20 W

Rryma hyrëse: 100-240 V, 50/60 Hz, 800 mA

Porta: USB e tipit C

Pesha: 59 g

Materiali : ABS

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close