, ,

Kokë Karikuesi Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU


Kokë Karikuesi Baseus Super Si Quick Charger 1C 25W EU

• Nëse jeni duke kërkuar për një karikues që mund të përdoret për të karikuar pajisje të ndryshme, si telefona apo tableta, ky produkt me siguri do të jetë perfekt. I pajisur me një prizë  USB Type C, siguron një pajtueshmëri të gjerë me pajisjet elektronike më të përdorura. Është një aksesor që duhet ta keni gjithmonë me vete – në shtëpi, në punë dhe në lëvizje.

• Karikuesi ka një fuqi prej 25 W, i cili e lejon atë të transferojë energji elektrike me efikasitet maksimal. Ai është pajisur me sisteme që mbështesin protokollet e karikimit të shpejtë

• Një karikues i shpejtë dhe i sigurt është një aksesor që është i dobishëm për të gjithë 

• Rimbush në mënyrë efikase baterinë e telefonit, tabletit dhe shumë pajisjeve të tjera.

• Karakteristikat e sigurisë për të mbrojtur pajisjet tuaja gjatë karikimit

• Përputhshmëri e gjerë

• Përdorim universal

• Fast Charger 

1,790 L

Marka: Baseus

Emri: Karikues i shpejtë Super Si

Nr. Modeli: CCCJG25CE

Hyrja: AC 100V-240V~, 50/60Hz, 0,7A

Dalja e tipit C: 5.0V/3.0A (15.0W), 9.0V/2.77A (25.0W),

12,0 V/2,1A (25,0 W)

Madhësia e produktit: 41*34*28mm

Pesha e produktit: 51g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close