, , ,

Karikues Wireless Charger 15 W XO WX026


Karikues Wireless Charger 15 W XO WX026

Karikues me Wireless QI Fuqia 15W Karikuese e Shpejtë Pads XO që nuk rrëshqasin

PËRSHKRIM

Karikues me valë nga XO. Duke ju lejuar të karikoni me lehtësi pajisjen tuaj me karikim me induksion. Fuqia 15 W për një karikim të shpejtë. Përputhet me standardet CE dhe RoHS. Mbushëse që nuk rrëshqasin. Kompakt dhe ultra i hollë. Kabllo mikro-USB i përfshirë.

TIPARET:

Një karikues me valë QI i nënshkruar XO për të gjithë telefonat tuaj me karikim me induksion.

Ideale për të rimbushur telefonin tuaj lehtësisht çdo ditë

Kompakt dhe ultra i hollë, zë pak hapësirë dhe është i lehtë për t’u bartur

Mbështesat kundër rrëshqitjes ofrojnë siguri të shtuar për telefonin tuaj

1,400 L

SPECIFIKAT E PRODUKTIT

Produkt: Karikues Wirelles

Ngjyra: E zezë

Gjendja: 100% e re

Paketa e përfshirë:

Garancia: 24 muaj

SHOPPING CART

close