K33 GAMING SET


 K33 GAMING SET

Tastiera është me 104 çelësa, panel aliazh alumini, 19 çelësa pa konflikt, kapëse kyçesh lundruese me injeksion me dy ngjyra, çelës i forcuar i hapësirës. Çelësat e projektuar posaçërisht për qëndrueshmëri të shtuar dhe reagime të prekshme, jetëgjatësi 60 milionë tastierë, shijoni përvojën e lojërave të nivelit të lartë me përgjigje të shpejtë.

Mausi ka 4 nivele DPI: 1000DPI / 1600DPI / 2400DPI / 3200DPI, 7 ngjyra Efekti i dritës së frymëmarrjes LED, Dizajni ergonomik: Përshtatet natyrshëm në dorën tuaj. 6-butona për efikasitet dhe komoditet të lartë dhe fund metalik

Dizajni ergonomik ju siguron përdorim pa stres, i cili ju lejon ta përdorni për orë të gjata pa u lodhur gishtat, gjë që është e shkëlqyeshme për lojëra, shfletim dhe punë; Kablloja USB është e gërshetuar bukur, gjë që shton ndjesinë e cilësisë premium, gjithashtu mjaft të gjatë që ta lidhni miun në pjesën e pasme të PC ose MAC tuaj dhe ta mbani të fshehur.

Është një tastierë lojrash ekskluzive ftohëse K33 Wired për të ofruar mjedisin më të rehatshëm të lojrave.

Kapaku i sipërm dhe i poshtëm dhe kapakët janë bërë nga plastika ABS me forcë të lartë, e cila mund të jetë një frekuencë efektive kundër dhunës dhe kundër rrahjeve të përdorimit për Gamer me intensitet të lartë.

Me Karakterin Ultra-Wearable Laser Rainbow Backlit, edhe gjatë natës për të përjetuar lojën është mjaft e përshtatshme.

Moda dhe dizajni bashkëkohor i pamjes me ngjyrë të zezë të ndezur janë perfekte për çdo hapësirë pune.

Dizajn ekskluziv i optimizimit të lojës, i projektuar në mënyrë ergonomike, i rehatshëm për t’u kapur dhe përdorur.

Cilësi e lartë dhe krejt e re. 10 tastet multimediale. Dizajn i hollë ergonomik, prekja më delikate

Prizë dhe luaj:

Nuk kërkohet softuer ose firmware shtesë. Sistemet operative të mbështetura përfshijnë: Windows 2000/ 2003/ Win7/ 8/ 10/ Vista/ ME/ Mac OS/ Linux.

2,490 L

Specifikimet e tastierës:

Modeli: K33

Pesha neto: 1200g

Tastet multimediale: 19

Lloji i ndërfaqes: USB

Ergonomia: Mbështetje

Gjatësia e kabllit USB: 180 cm

Dimensioni: 472 (L) x 182 (P) x 30 (H) mm

Pesha: 1.3 kg

Karakteristikat e mousi-t:

6 çelësat standardë dhe çelësat e rrotullës së rrotullës lart dhe rrotullës poshtë mund të funksionojnë vetë-përcaktuar me çelës.

Përmasat: 140 mm x 85 mm x 38 mm

Korniza 4000 FPS për sekondë (32 megapikselë për sekondë)

Dizajn ergonomik me të dyja duart

Butonat: 6 butona me rrotë lëvizëse (dy butona anësor, një ndërprerës DPI)

Emri i dyqanit :
5 out of 5

SHOPPING CART

close