-20%
, , ,

Tastierë dhe Mouse wireless


Tastierë dhe Mouse wireless

 Materiali: ABS

Porta e lidhjes: marrës pa tel Nano USB

Mbështetni versionet në shumë gjuhë

 E pajtueshme me Windows 95/98 / NT / ME / 2000 / XP / VISTA / windows7

Ngjyra: e zezë, e bardhë

1,590 L 1,990 L

SHOPPING CART

close