-32%
,

Mini Wireless Touchpad Keyboard (H18)


Karakteristikat:
Me teknologjine e fundit wireless 2.4GHz, .
Me ekran me kapacitet standard me touch dhe ekran pasqyre prej xhami diamanti
Përdoruesit gëzojnë funksionim , të qetë dhe të shpejtë në mousin pa tel të prekjes TP801
Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar
Super e hollë, e lëvizshme dhe e lehtë për tu mbajtur
Material ultra i lehtë
I pajtueshëm me Windows 10/8/7 / Vista / XP, Mac OS, Android, Linux, HTPC, IPTV, Google Android Smart TV Box, XBMC, Smart TV
Përmasa: 143 x 90 x 18.5 mm (afërsisht)
Pesha: 118g

1,690 L 2,490 L

SHOPPING CART

close