Android POS Terminal


– Sistem operativ Android 6.0

– Komunikim 2G/3G/4G 

– 2G RAM + 16G ROM

– Moduli i integruar i printerit termik 58 mm me shpejtësi të lartë

– Kamer e integruar 5 megapikselë

– Altoparlant i integruar me volum të lartë

– Memorie e zgjeruar me kartë TF 32 GB

– Skaner i barkodit CCD i klasës industriale

– Funksioni NFC (HF) 

– Karikimi 12V DC;

– Bateri me kapacitet të madh 5000 mAh.

19,900 L

Për sistemin operativ Android 6.0

Ekran IPS 5,5 inç me altoparlant 1W

Mund të dëgjohet qartë në mjedise të zhurmshme.

Mbështetje 3G, WIFI, BT3.0 / 4.0

Mund të ekzekutojë 10 aplikacione në të njëjtën kohë.

Printer termik i integruar 58 mm.

Printer POS me shpejtësi të lartë për printim kudo, në çdo kohë.

I përshtatshëm për restorante, shitës ambulantë,  pika karburanti, etj. Ju lejon të mblidhni dhe printoni faturën tuaj menjëherë.

Bateri super e rikarikueshme 5000 mAh. 48 orë funksionim të vazhdueshëm,

Është e lehtë të kalosh punën e ditës. 

Nuk duhet të shqetësoheni se puna juaj do të ndërpritet nga ndërprerjet e energjisë elektrike për shkak të performancës së saj afatgjatë.

Përdorni kamerën për të lexuar barkodin që mund të identifikojë kodin QR brenda 0,1 sekondave. Keni një skaner me lazer të barkodit .

98% e aplikacioneve për Android janë të pajtueshme.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close