Skanues barkodi pa duar OCBS-T209


Skanues barkodi pa duar OCBS-T209

– Dizajn elegant dhe kompakt

– Ekspozim i përgjithshëm i situatës 300,000 piksel

– Rezolucioni minimal: 4 milje

– LED e bardhë e ndritshme për ndriçimin e sipërfaqes së skanimit

– Trup i fortë me material rezistent ndaj gërvishtjeve

– Lexoni me shpejtësi barkode të ndryshme 

– E përputhshme me Microsoft Windows/linux/Android/IOS/MacOS

5,990 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close