Skaner barkodi OCBS-LA15


Skaner barkodi me lazer me funksion sensibilizimi automatik

– Shpejtësi e lartë  skanimi (200 skanime/sek) dhe distancë e gjatë leximi

– Aftësi e shkëlqyer dekodimi

– Mbështetje USB dhe RS232

– Shitje direkte, skanim i qëndrueshëm.

– I shpejtë dhe i saktë në leximin e kodeve 1D.

– Nuk ka drejtues, plug and play.

– Buton i rehatshëm, jetëgjatësi shërbimi deri në 5 milionë butona.

– E bërë nga materiali i qëndrueshëm ABS, rezistent ndaj konsumit dhe rezistent ndaj rënies.

– Fushat e aplikimit: supermarket, shitje me pakicë, depo, logjistikë, bibliotekë, mjekësi, etj.

2,990 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close