-28%
, , ,

AMAZFIT NEXO SMARTWATCH


Amazfit Nexo; Ore inteligjente.

Ekran; 1.39″ Amoled 2.5D Retina display.

Trup; Kornize qeramike zirkonike mikrokristaline.

Sensor; PAI dhe BioTracker.

Monitorim per; Zemren, gjumin, stresin, oksigjenin ne gjak

Telefonata 4G LTE.

12,990 L 17,990 L

Ekran i madh AMOLED me ngjyra të ndritshme 1,39 inç me 326 PPI (ekuivalente me densitetin e ekranit të retinës), për një përvojë magjepsëse leximi dhe leximi.

Vizion unik dhe zhytës me një ekran 2.5D inovativ me Corning Gorilla Glass të lëmuar

Kornizë qeramike zirkonike mikrokristaline cilësore dhe lustrim i fortë, duke përmirësuar forcën dhe qëndrueshmërinë e orës (4 herë më shumë se fortësia e çelikut inox).

4G LTE celular i integruar duke përdorur rrjete celulare profesionale me teknologjinë eSIM * që u mundëson përdoruesve të bëjnë/marrin telefonata të pavarura dhe të dërgojnë/marrin mesazhe me tekst me orën e tyre. * SIM virtuale, përdoruesit nuk kanë nevojë të fusin një kartë SIM fizike.

Njoftimet inteligjente për emailet dhe aplikacionet e tjera si Twitter, LinkedIn ose Facebook direkt në kyçin tuaj të dorës për t’ju mbajtur të informuar ndërsa jeni larg punës.

 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close