-12%
, , ,

Leve per PS3 Sony Play Station 3 Controller


 Leve per Play station 3 nga Sony.

Lidhet me Wireless dhe ka ne brendesi bateri Litiumi te ri-karikueshme.

2.5- 3 ore koha per tu karikuar  dhe 13-15 ore ne punim.

Me motorra te dyfishte te vendosur, dridhjet behen edhe me realiste.

Dual shock.

6-Axis somatosensory.

Ne paketim ka; 1 Leve dhe fishi i usb qe perdoret per karikim.

1,490 L 1,690 L

SHOPPING CART

close