Printer faturash termik OCPP-M089


Printer faturash termik OCPP-M089

– Mbështet Windows, Java, Android dhe IOS

– Shpejtësi e lartë printimi 80 mm/sek

– 100 km TPH Life;

– Konsum i ulët i energjisë dhe bateri litium me kapacitet të madh

6,990 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close