-40%
,

Kufje me Bluetooth Y08


Kufje me Bluetooth Y08

Ngjyra te ndryshme

Lidhje me BLuetooth 

Bateri me ore te zgjatur

900 L 1,500 L

Përshkrim:

Këto kufje pa tel me montimin e kokës ju mundësojnë të lidheni me shumë lloje pajisjesh, si telefon, MP3, MP4.

Kjo kufje me valë përmban Bluetooth 5.0 dhe lidhja është e shpejtë dhe e qëndrueshme.

Kjo kufje bluetooth mbështet kartën TF dhe modalitetin AUX-in, praktike për t’u përdorur.

Kjo kufje për montimin e kokës ka një mikrofon për reduktimin e zhurmës, kështu që mbështet thirrjet pa duar.

Ky kufje bluetooth ka një jetëgjatësi të gjatë baterie dhe është e ringarkueshme dhe e rehatshme për t’u përdorur.

Specifikimet:

Profilet mbështetëse: HSP, HFP, A2DP, AVRCP.

Distanca e transmetimit: deri në 10 m. (pa pengesë)

Përgjigja e frekuencës: 20-20 KHz.

Rezistenca: 32 ohm.

Ndjeshmëria: 95±3dB.

Mikrofoni: i integruar.

Lloji i lidhësit: Porta audio 3.5 mm.

Kapaciteti i baterisë: 200 mAh.

Koha e luajtjes së muzikës: rreth 6 orë. (varet nga )

Koha e gatishmërisë: rreth 24 orë.

Koha e karikimit: rreth 2 orë.

Tensioni i karikimit: DC 5V.

Ngjyra: Shfaq si foto.

Përmasat: 17.8×17.8×7.2cm.

Shënim:

Mund të ketë pak shtrembërime të ngjyrave për shkak të rezolucioneve të ndryshme të kompjuterit.

Mund të ketë një gabim të vogël për shkak të matjeve të ndryshme të duarve.

Kur është në modalitetin AUX-IN, është një kufje e zakonshme me tela dhe butonat nuk mund të funksionojnë.

Paketa e përfshirë:

1 x kufje Bluetooth.

1x 3.5mm kabllo audio.

1x kabllo USB.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close