,

Charge Mini Portable Wireless Speaker – Boks Me Bluetooth

Availability:

S’ka stok


Boks me bluetooth dhe me altoparlante ultra, me tingull stereo cilesore.

Me nje ndizajn te kendshem, transmeton muzike nga cdo pajisje qe permban bluetooth.

Bateria e tij ka nje kapacitet te konsiderueshem prej 6000mAh, qe ofron perdorim te boksit per 12 orë lojë dhe mund të karikojë të gjitha pajisjet tuaja, si smartphone ose tablet, përmes USB.

Mikrofoni i integruar ju lejon t’u përgjigjeni thirrjeve pa kapërcyer asnjë ritëm.

Ju lejon të transmetoni muzikë përmes çdo pajisje me Bluetooth.

Mund te lidhet me tre pajisje njeheresh.

Jepini festave apo mledhjeve tuaja me miqte tjeter atmosfere dhe degjoni muzike ne menyre cilesore dhe me volum te larte.

1,200 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close