, , ,

Kufje me Bluetooth Baseus Bowie E2


Kufje me Bluetooth Baseus Bowie E2

– Kufjet Baseus Bowie E2 sjellin një përvojë të paharrueshme muzikore

– Teknologjia Bluetooth 5.2 siguron një lidhje të qëndrueshme dhe të shpejtë

– Jetëgjatësia e baterisë deri në 5 orë dhe 25 orë me kutinë e karikimit të përfshirë

– Teknologjia Flash Charge ju jep dy orë të tjera për 10 minuta karikim

– Certifikimi IP55 – rezistent ndaj spërkatjeve 

– Këto kufje TWS vijnë me majë veshësh të zëvendësueshëm në 4 madhësi për një përshtatje të rehatshme

– Instaloni aplikacionin Baseus për të pasur akses në disa veçori shtesë

3,190 L

SHOPPING CART

close