, , ,

Kufje me Bluetooth Awei A780BL


Kufjet vijnë me një dizajn të palosshëm, kjo pajisje mund të vendoset lehtësisht në çantën tuaj pa asnjë vështirësi dhe është e përshtatshme për udhëtime dhe ecje. Dhe dallohet nga një peshë e lehtë, në mënyrë që të mos ndiheni të lodhur kur e vendosni në kokë për orë të gjata, dhe ka mbulesa veshësh të butë me drejtime miqësore për lëkurën për ruajtje dhe përdorim të lehtë. 

[ BATERIA LITIUM POLYMER ]: Bateria e re litium polimer me kapacitet 250 mAh, qëndrueshmëri më e gjatë, shijoni muzikë dhe video argëtim gjatë gjithë ditës. Kurseni më shumë konsumin e energjisë së transmetimit dhe zgjasni jetëgjatësinë e baterisë.

[ NDERTHURJE MIDIS KABULLIT DHE BLUETOOTH ]: Mos kk frikë nëse ju mbaron bateria, ajo mund të kthehet në një kufje me tela në sekondë.

[IPX5 I papërshkueshëm nga uji dhe djersitja]: Nëpërmjet testit të papërshkueshëm nga uji IPX5, ai është i përshtatshëm për përdorim në mjedise të ndryshme, duke ju lejuar të shijoni ushtrimet pa frikë nga shiu dhe djersa.

[ KUALITET ZERI SUPERIOR ]: Njësi lëvizëse me cilësi të lartë 40 mm, bas i trashë. Lërini veshët tuaj të ndiejnë ritmin e zërit qe ju sjellin një përvojë më të rehatshme dëgjimi.

[ KOHE E GJATE REZERVE]: Kapaciteti i madh i baterisë zgjat për një kohë të gjatë, duke ju sjellë një përvojë më emocionuese dhe realiste të lojës.

Wireless, Kontrolli i volumit, Mikrofoni, Sporte dhe ushtrime, te papërshkueshme nga djersa, rezistente ndaj ujit, lidhje USB, IOS, Android

2,490 L

Parametrat

Numri i modelit: A780BL

Versioni i Bluetooth: V5.0

Koha e rezervës: 300 orë

Koha e bisedës: 12 orë

Koha e muzikës: 15 orë

Koha e karikimit: 2 orë

Gama e frekuencës: 2,402G-2,480G

Kapaciteti i baterisë: 250 mAh

Distanca e lidhjes: 10 m (hapësirë ​​pa pengesa)

Protokolli Bluetooth: HSP/A2DP/HFP/AVRCP

Pesha neto: 270g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close