, , ,

Karikues Makine Baseus Grain Pro


 • Materiali: ABS + PC
 • Hyrja DC: 12-24V
 • Dalja USB1: 5V = 2,4A Max.
 • Dalja USB2: 5V = 2.4A Max.
 • Dalja totale: 5V = 4,8A Max.
 • Pamja mini Kompakt dhe i hollë, kursen hapësirë ​​në makinë.
 • Proces i lustrimit me precizion të lartë në sipërfaqe, qeramik.
 • Dalja me dy porte 4.8A
 • Porta e vetme USB është deri në 2.4A (Max), mbështet karikimin e njëkohshëm me dy porta.
 • Mbrojtja e çipave inteligjentë
 • Çip i integruar i menaxhimit të karikimit për të siguruar rrymë të përshtatshme. Më efikas dhe i sigurt.
 • Universal për modelet e makinave 12V-24V
 • Universale për modelet e makinave të tilla si makina, automjete jashtë rrugës, kamionë të mëdhenj etj.

1,000 L

SHOPPING CART

close