,

Dron K911 Max


Dron K911 Max

• Kamera 4K HD dhe 5G FPV

• Lehtë për të fluturuar dhe për t’u kontrolluar

• Shmangje Smart 360°

• Koha e fluturimit 36 minuta

• Distanca 1.2 Km

• GPS i sigurt për të fluturuar

• Karakteristika të avancuara të GPS

• Dron 250 gram dhe motor pa furça

• Ide për shërbime profesionale dhe dhurata

16,900 L

Drone me kamera HD 4K

– Kamera: 120° FOV, Kamera 4K, 90° e rregullueshme, Transmetim FPV 5G

OAS: Shmangia e pengesave me lazer 360°, e bën fluturimin me dron më të sigurt

Motorët pa furça: Niveli 5 Rezistenca ndaj erës, Bileta juaj për në qiell

Funksioni GPS: Ndjekja inteligjente GPS, Kthimi automatik në shtëpi, Lehtë për t’u përdorur

Bateria: 1 bateri

Koha e fluturimit – 36 minuta 

–  Drone K911MAX është e pajisur me një sistem inteligjent lazer 360° për shmangien e pengesave. Kur droni po fluturon, sistemi i sigurisë me lazer do të rrotullohet automatikisht 360° për të skanuar nëse ka pengesa përpara për të siguruar sigurinë e dronit. 

– Kamera 4K ju ofron cilësi video dhe fotografie të qartë dhe të qëndrueshme, e rregullueshme 90°, ju lejon të përjetoni botën përpara syve tuaj me kënde të shumta. 

– Transmetimi profesional me rreze të gjatë 4k, 5 GHz FPV mund të sigurojë video të qëndrueshme dhe të qetë, ju mund ta shikoni videon drejtpërdrejt përmes aplikacionit K911MAX

– Dronët me kamerë dhe GPS, bateri të ulët, sinjal të humbur ose kthim me një çelës, droni do të kthehet automatikisht në shtëpi, mos e humbni kurrë dronin tuaj

– Dronët K911MAX do të fluturojnë rreth pikës që keni vendosur. Ju mund të festoni në natyrë me fëmijët ose miqtë tuaj dhe të shijoni fotografimin nga ajri pa shqetësim!

– Prekni Fly do të maksimizojë kreativitetin tuaj. UAV Oike K911MAX do të fluturojë përgjatë shtegut që keni vendosur. 

– Sistemi i pozicionimit të sensorit të rrjedhës optike dhe kontrollit mbi lartësinë e presionit të ajrit, i cili kontrollon në mënyrë efektive dronin që të rri pezull në mënyrë të qëndrueshme. Ndihmon dronin të bllokojë me saktësi lartësinë dhe të lëvizë në mënyrë të qëndrueshme për të arritur fotografi dhe video më të mira.

– I mban pamjet tuaja të qëndrueshme edhe kur fluturoni përgjatë një ambienti të jashtëm me erë. Siguron performancën e shkëlqyer të dronit tuaj.

– Ne kemi përgatitur 2 bateri për ndërrim të lehtë. Ju jep më shumë kohë për të përjetuar argëtimin e fluturimit

– Peshë jashtëzakonisht e lehtë, drone nën 250 g, dizajn i palosshëm dhe zë vetëm një hapësirë ​​të vogël në çantën tuaj të udhëtimit. Mund të jetë padyshim shoqëruesi ideal i udhëtimit!

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close