-9%
, , ,

Xiaomi Redmi Smart Band Pro


Xiaomi Redmi Smart Band Pro 

Version Global

Ekran Amoled 1,47″

Bateri 15-25 Dite

I papershkueshem nga uji 

4,990 L 5,490 L

Versioni global Xiaomi Redmi Smart Band Pro Mi byzylyk me 6 ngjyra AMOLED Ekran Gjak Oxygen Fitness Gjurmimi i gjumit 5ATM i papërshkueshëm nga uji

Versioni global Redmi Smart Band Pro: Mbështet anglisht, spanjisht, rusisht, portugalisht brazilian, italisht, frëngjisht, gjermanisht, ukrainisht, polonisht, koreanisht, portugalisht, turqisht, japonisht, çekisht, tajlandisht, indonezisht, greqisht, vietnameze, rumune dhe kinezisht tradicionale holandeze

Ekran ——————- Ekran AMOLED 1,47″

Bateria —————— Kompaciteti i baterisë 200 mAh, deri në 14 ditë (modaliteti tipik i përdorimit)

Rezistencë ndaj ujit —— Rezistencë ndaj ujit 5ATM deri në 50m

Ndjekja e aktivitetit ——- Numëroni hapat, distancën, kaloritë e djegura, monitorues të shëndetit të femrave, Yoga, Oksigjen në gjak

Monitorim i shëndetshëm —- Monitorim 24 orë i rrahjeve të zemrës

Sensori ——————— Sensori me 6 boshte: Teknologjia e përshpejtuesit me 3 boshte me konsum të ulët të energjisë dhe xhiroskopi me 3 boshte

Sensori i rrahjeve të zemrës PPG, sensori i dritës

Lidh ————– Bluetooth 5.0 BLE

Kërkesat e sistemit —– Android 6.0, IOS 10 ose më lart

Karakteristikat e tjera:

1. kronometër/2. ora me zile/3.timer/4. gjeni telefonin tim/5. kujtesë/6.Modaliteti mos shqetëso/7. Kontrolli i muzikës në bandë/ 8. Karikohet lehtësisht me kunjat e karikimit magnetik/ 9. Monitor i shëndetit femëror/ 10. Njoftim për thirrjet hyrëse/11. Ndjekja e cilësisë së gjumit 12. 110+ modaliteti i stërvitjes / 13. oksigjeni i gjakut

Përmbajtja e paketës:

Redmi Smart Band Pro Body * 1

Rrip dore * 1

Kabllo i specializuar magnetik i karikimit * 1

Manuali i përdoruesit * 1

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close