-26%
, , ,

Webcam W77 1080p


  • Modeli: Xiaomi Vidlok W77
  • Rezolucioni i sensorit (MP) 2MP
  • Rezolucioni i Imazhit (Pixel) 1080p
  • Ngjyra: E zezë
  • Rezolucioni i videos (Pixel) 1080p
  • Sistem operativ i mbështetur Windows 7, 8, 10, Mac OS 10.6, Linux2.6.24, Chrome OS V29.0.154.70,
  • Android 5.0 ose më i ri.

2,000 L 2,700 L

Me kualitet HD 1080p ju jep nje pamje me transparente te ekranit dhe me te qarte.

Funksionon ne modalitetin USB me pajisjet Video (UVC).

Ka te integruar çip super te madh fotosensitiv  1080P piksele video dhe ka kend te gjere pamje me ngjyrat me autentike për ju.

Nese ju duhet te merrni pjese ne pune ne distance ne Zoom, Skype ose Google Meet sidomos ne situaten aktuale globale të epidemisë, atehere kjo kamere webi eshte zgjidhja e duhur.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close