,

Tripod Support


Tripod per telefonin, praktik ne perdorim qe ju siguron saktesi ne shkrepje.

Ka te integruar nje buton qe ju ndihmon ta kontrolloni lehtesisht.

Rrotullim 360 grade qe ju mundeson të përmbushni nevojat tuaja të ndryshme për shkrepje.

Mbajtëse e telefonit mund të përdoret për celularët 6 inç dhe më poshtë.

Eshte kundër rrëshqitjes, i qëndrueshme nga goditja dhe që nuk bien lehtë, telefoni juaj do te jete i sigurt.

Dizajn i kendshem dhe rezistent ndaj ngarkesës.

Specifikat:

Materiali: ABS

Pesha: 123.9 g

Madhësia ne gjendje te hapur: 28 cm

Madhësia ne gjendje te palosur: 23 cm

Rrotullimi 360 grade

I lehtë dhe praktik

600 L

SHOPPING CART

close