-10%
,

Realme Watch 2


Realme Watch 2 nuk është opsioni i tij më i avancuar ose më i bukur, por është ndër opsionet më të mira që mund të blini . 

Ekran i madh me prekje dhe ngjyra

Monitor i vazhdueshëm i rrahjeve të zemrës dhe oksigjenit të gjakut 

Mbi 100 wallpaper që do të përditësohen nëpërmjet OTA

Baza e karikimit magnetik për karikim pa probleme

IP68 Rezistent ndaj ujit

90 mënyra sportive

Ekran me prekje 

Fitnes & Outdoor

Bateri deri në 12 ditë

4,500 L 4,990 L

Specifikat:

Marka : Realme

Modeli : Watch 2

Forma & Sipërfaqja :  Drejtkëndore, e sheshtë

Përmasat : 35,7 x 25,7 x 12,2 mm

Pesha : 38 gram

Materiali i trupit : Polikarbonat

Materiali i rripit : Silicon

Ekrani i orës : Dixhital

Madhësia e ekranit : 1.4 inç

Rezolucioni i ekranit : 320 x 320 piksele

Teknologjia e ekranit : TFT LCD

Mbrojtja e ekranit : Corning Gorilla Glass, v3

Ekrani me prekje  

Kapaciteti i baterisë :  305 mAh, Li-ion

Koha e karikimit : deri në 2 orë

Jetëgjatësia e baterisë : deri në 12 ditë

Mënyra e karikimit : përmes lidhjes USB

Bluetooth : v5.0, BLE

Njoftimet : Akselerometri ,Email ,Mesazh me tekst, Thirrjet hyrëse ,Alarm, Kalendari Facebook ,Instagram ,Timer, Twitter, Moti 

Kontrolli i diafragmës së kamerës, Kontrolli i muzikës ,Përgjigjuni njoftimeve, Aktiviteti Gjurmues ,Matja e kalorive të djegura, Distanca, Hapat ,Cilësia e gjumit Rrahjet e zemrës ,Aktiviteti/Paaktiviteti

Veçoritë:

Rezistenca ndaj ujit , IP e certifikuar IP68Rezistenca ndaj pluhurit

Karakteristika shtesë:

Ora me zile ,Vendosja e qëllimit ,Kronometri 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close