-14%
, , ,

Kufje Redmi 2S me wireless


Specifikimi për Redmi Airdots 2S:

Diapazoni pa tel: 10 milion

Hyrja e lëndës: 5V 500mA

Kapaciteti (Earbud): 46mAh

Kapaciteti (Rasti): 600mAh B

Versioni Bluetooth: 5.0

Profili Bluetooth: HFP / A2DP / HSP / AVRCP

Porta e karikimit (Rasti i karikimit): USB-C

Lloji i kontrollit: Butoni me shumë funksione

20 orë koha e karikimit

3,200 L 3,700 L

Modeli i përputhshëm: Për iPhone, Për Samsung, Për Xiaomi, Për Huawei

Aplikimi: Për IOS, për Android, për tabletë dhe pajisje Bluetooth

Stili: Kufje Bluetooth v5.0

Karakteristikat: Me Mikrofon

SHOPPING CART

close