, ,

Karikues MP3 Makine Baseus


Karikues MP3 Makine Baseus  

• Kolona e Energjisë Baseus sjell muzikë nëpërmjet Bluetooth dhe karikim të shpejtë në makinën tuaj

• Ky model përmban një dorezë, si dhe një ekran LED që tregon frekuencën aktive të radios dhe tensionin e baterisë së automjetit tuaj

• Transmetues FM me dy porta karikimi 

• Përdor teknologjinë Bluetooth 5.0 për transmetim të qëndrueshëm të sinjalit

• Mikrofon i integruar HD për telefonata pa duar

• Lejon karikimin e dy pajisjeve në të njëjtën kohë

• Suporton luajtjen e muzikës nga një USB flash drive

• E përputhshme me shumicën e automjeteve dhe telefonave

1,790 L

– Portat e karikimit: 2 x USB

– Hyrja: DC 12V-24V

– Prodhimi maksimal: 5V/3.1A

– Versioni Bluetooth: 5.0

– Gama e Bluetooth: 10 m

– Gama e frekuencës: 87,5-99,9 MHz

– Formatet e mbështetura audio: mp3/wav/flac/ape/wma

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close